warsztaty z renowacji mebli

O NAS

Zajmujemy się renowacją mebli od przeszło 7 lat. Początkowo głównie wyszukiwaliśmy stare z dużym potencjałem meble, odnawialiśmy a następnie sprzedawaliśmy. Na dzień dzisiejszy głównie pracujemy na zlecenie, przy indywidualnych projektach, przywracamy świetność meblom przynoszonym przez naszych klientów, odświeżamy wnętrza, rewitalizujemy, unowocześniamy i dopasowujemy je do nowych trendów i zmieniających się gustów. 

Idąc na przeciw oczekiwaniom i rosnącemu zainteresowaniu coraz to większej grupy osób postanowiliśmy "pozarażać" naszą pasją organizując Warsztaty. Pokazujemy wam jak się bawić malowaniem, stylizowaniem i odnawianiem mebli.

Nie od dziś znana jest ART-TERAPIA, która daje zaskakujące rezultaty, Nie musisz być artystą żeby stworzyć coś z czego będziesz dumny, zapewniamy, że efekt sam Cię zaskoczy! Organizujemy Warsztaty indywidualne jak również bardzo oryginalne imprezy w gronie przyjaciół, okolicznościowe czy firmowe.

Pomyślisz - co nas wyróżnia to spośród innych?

Na pewno codzienny kontakt z klientem od kilku lat, który sprawia, że poznajemy potrzeby oraz oczekiwania i myślimy nad tym, aby jak najlepiej połączyć nasze umiejętności oraz wiedzę, by efekt końcowy was zachwycał. Czerpiemy inspiracje z rodzimych i zagranicznych źródeł, by stworzyć coś, czego nie znajdziecie nigdy indziej: nietuzinkowe, oryginalne kompozycje kolorów, materiałów oraz sposobów wykonania

Pomaluj sobie mebel           

renowacja mebli